Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dzień chłopaka w grupie „Pszczółki”

W dniu 30 września 2022r., dzieci z grupy „Pszczółki” przeniosły się do prehistorii, czyli obchodziły Dzień Chłopaka z dinozaurami. Tego dnia dzieci poznały najciekawsze dinozaury, dowiedziały się jak wyglądają, czym się żywiły, a także gdzie podziały się dinozaury. Wykonaliśmy również eksperyment, którym był wybuchający wulkan, ze strumieniem spływającej lawy! Podziwom dzieci nie było końca. Dzieci otrzymały niespodziankę przygotowaną przez Rodziców, duży zestaw ciastoliny i foremki do wspólnych zabaw w grupie. Od razu wypróbowaliśmy nowe zabawki.

 

dzien-kropki-001
dzien-kropki-002
dzien-kropki-003
dzien-kropki-004
dzien-kropki-005
dzien-kropki-006
dzien-kropki-007
dzien-kropki-008
dzien-kropki-010
dzien-kropki-009