Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dzień Edukacji Narodowej w Naszym Przedszkolu

W dniu 14 października 2022 r. w Samorządowym Publicznym Przedszkolu Leśne Skrzaty w Poraju przedszkolaki z grupy 6,5 i 4-letnich wystąpiły dla nauczycieli i pracowników obsługi z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować w tym dniu, swoim ukochanym  paniom i pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie, za opiekę, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy oraz smaczne posiłki.  Młodzi artyści piosenką, tańcem i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku Pani Dyrektor, nauczycieli i pracowników obsługi. Przedszkolaki docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.

Występ artystyczny zaprezentowany przez przedszkolaki był bardzo żywiołowy oraz humorystyczny co wprawiło zaproszonych gości w bardzo dobry nastrój. Dzieci nie tylko zaprezentowały wiersze i tańce, ale także przedstawiły montaż słowno-muzyczny pt. ”Lista przebojów dla pracowników przedszkola”, który wzruszał i rozśmieszał zaproszonych gości. Za ciekawy i udany występ przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Przedszkolaki, które tego dnia wyglądały bardzo elegancko po oficjalnej części złożyły wspólnie życzenia płynące prosto z serca w postaci wierszyka – życząc wszystkim: „Naszym Paniom dziś składamy słoneczne życzenia: zdrowia, szczęścia i radości, i marzeń spełnienia…”, oraz wręczyły piękne laurki. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i wszystkich pracowników naszego przedszkola!

 

dzieci-002
dzieci-001
dzieci-004
dzieci-003
dzieci-006
dzieci-005
dzieci-008
dzieci-007
dzieci-009
dzieci-010
dzieci-011
dzieci-012
dzieci-013
dzieci-014
dzieci-015