Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dzień przedszkolaka 2022

Dzień Przedszkolaka
20 września Leśne Skrzaty z Samorządowego Publicznego Przedszkola w Poraju obchodziły swoje święto pt. – „Dzień Przedszkolaka w jesiennych barwach”. W tym roku przedszkolaki bawiły się w swoich grupach, ale i tak było radośnie i wesoło. Dzień rozpoczął się od powitania wszystkich przedszkolaków, którzy są dzielni i radośni. W każdej grupie zostały zorganizowane gry i zabawy. Dzieci śpiewały ulubione piosenki oraz brały udział w różnych konkursach i zabawach integracyjnych oraz aktywnościach, po to by uśmiech nie schodził z twarzy naszych wspaniałych przedszkolaków. Miłym akcentem „Święta Przedszkolaka” był słodki poczęstunek – tort dedykowany każdej grupie.

W dalszej części uroczystości na dzieci czekała niespodzianka. Wraz z gromadką swych skrzydlatych pupili odwiedził nas pan Henryk Szymik – zapalony hodowca ptaków egzotycznych. Były wśród nich papugi ary oraz żako, kakadu i zeberki. Nasz gość w bardzo ciekawy i przystępny sposób opowiadał o swoich ptakach – jak mają na imię, skąd pochodzą, czym się żywią i jak należy się nimi opiekować. Przedszkolaki słuchając opowieści o egzotycznych ptakach z zaciekawieniem przyglądały się pięknym kolorowym papugom. Pan Henryk odpowiadał też na wiele pytań, które ochoczo zadawały dzieci. Główną atrakcją była jednak możliwość pogłaskania papugi i potrzymania jej na przedramieniu. Na pamiątkę wizyty przedszkolaki otrzymały ptasie pióra.

Dzień Przedszkolaka dostarczył dzieciom dużo wesołej zabawy i okazji do czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Dziękujemy wszystkim za niezapomniane wrażenia podczas tegorocznego świętowania. Wszystkim dzieciom jeszcze raz przesyłamy najserdeczniejsze życzenia.

Asia Ciesielska

przedszkole01
przedszkole02
przedszkole03
przedszkole04
przedszkole05
przedszkole06
przedszkole07
przedszkole08
przedszkole09
przedszkole10