Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedszkolaki w FUNZEUM

Dnia 3 marca dzieci z grup Zajączki i Jagódki odwiedziły FUNZEUM- muzeum światła i koloru gdzie sztuka i nauka spotykają się z dobrą zabawą

Zajmujący niemal 4000 metrów kwadratowych wyjątkowy pod każdym względem obiekt w Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach inspiruje, bawi i pobudza kreatywność. KIlkadziesiąt multisensorycznych eksponatów i instalacji wchodzących w skład wystaw Kolor i Światło pozwala wejść w kontakt ze sztuką. Cały obiekt zaplanowany został tak, by dostarczył właściwej dawki zabawy i wiedzy osobom w każdym wieku – od najmłodszych, po najstarsze. Stojąc na przekór muzealnym zakazom i nakazom, Funzeum zachęca by puścić wodze wyobraźni i wyjść poza sztywno narzucone nam ramy.

Zwiedzanie Funzeum było dla przedszkolaków niezapomnianym przeżyciem, dostarczającym dokładnie tyle wiedzy, by zaciekawić i nie zanudzić .Dzieci nie nudziły się ani przez chwilę aktywnie spędzając czas w basenie kulkowym, na podwieszanym placu zabaw czy konstruując budowle z ogromnych klocków.

 

wycieczka-do-funzeum-01
wycieczka-do-funzeum-13
wycieczka-do-funzeum-10
wycieczka-do-funzeum-11
wycieczka-do-funzeum-12
wycieczka-do-funzeum-14
wycieczka-do-funzeum-02
wycieczka-do-funzeum-04
wycieczka-do-funzeum-03
wycieczka-do-funzeum-06
wycieczka-do-funzeum-05
wycieczka-do-funzeum-08
wycieczka-do-funzeum-07
wycieczka-do-funzeum-09