Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedszkolaki w Hula Kula

W środę 12 października, grupa „Zajączków i „Jagódek” odwiedziła Dziecięcy Raj -Hula Kula w Rędzinach.

W Sali zabaw przedszkolaki bawiły się znakomicie, korzystając ze wszystkich dostępnych tam atrakcji. Zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, przejścia wymagające równowagi, długie tunele i wiele, wiele innych atrakcji. Dzieci ginęły w krętych przejściach, wyskakując po chwili ze śmiechem w zupełnie niespodziewanym miejscu. Dodatkowym bodźcem okazał się wystrój sali, który oddziałując szeroką paletą barw na zmysły estetyczne dzieci, pobudzał ich wyobraźnię przenosząc ich do krainy fantazji. Radości i dobrej zabawy było co nie miara. W wolnym czasie dzieci częstowały się łakociami, piły soczki i jadły frytki. Pobyt w Hula Kula umiliła też dzieciom Pani animatorka, która zaproponowała kilka zabaw ruchowych przy muzyce. W czasie miłej zabawy, czas szybko płynie. Nikt nie był zadowolony, kiedy minęły trzy godziny i nadszedł czas powrotu do przedszkola.

Pobyt w Dziecięcym Raju dostarczył przedszkolakom wielu wrażeń i radości. Przedszkolaki zadowolone, nieco zmęczone ale pełne wrażeń wróciły do przedszkola z nadzieją, że wkrótce ponownie odwiedzą salę zabaw Hula Kula.

Asia

 

dzieci-16
dzieci-11
dzieci-10
dzieci-12
dzieci-13
dzieci-14
dzieci-15