O żłobku

kostki z literkami

Żłobek Leśne Skrzaty działa przy Samorządowym Publicznym Przedszkolu Leśne Skrzaty w Poraju. Siedziba naszej placówki mieści się przy ul. Jasnej 14 w Poraju. Żłobek przyjmujący dzieci w wieku od 1 roku do 3 roku życia zapewnia komfortowe warunki lokalowe i troskliwą opiekę Najmłodszym. Nasi podopieczni korzystają na co dzień z nowocześnie wyposażonego lokalu, którego największymi atutami są przestronne, komfortowe sale i duży plac zabaw umożliwiający codzienną zabawę na świeżym powietrzu. Dogodna lokalizacja naszej placówki pozwala również na organizację zajęć przyrodniczych w terenie.

Nad podopiecznymi Żłobka Leśne Skrzaty czuwa na co dzień wykwalifikowana kadra pedagogów i psychologów troszczących się o prawidłowy i wszechstronny rozwój każdego dziecka. Wszyscy nasi podopieczni otoczeni są troskliwą opieką i mają zapewnione odpowiednie warunki do jak najlepszego funkcjonowania na kolejnych etapach rozwoju oraz nabywania nowych umiejętności społecznych. Dokładamy starań, by dzieci w naszym żłobku czuły się dobrze i bezpiecznie, dlatego dużą wagę przywiązujemy do integracji i miłej atmosfery na co dzień. Nasi podopieczni, osiągając odpowiedni wiek stają się kandydatami do Przedszkola Leśne Skrzaty.

Najmłodszym zapewniamy liczne atrakcje, zajęcia dydaktyczne i ruchowe oraz niezbędną ilość snu. W naszym żłobku dzieci mają również zagwarantowaną prawidłową, odpowiednio zbilansowaną i uwzględniającą indywidualne potrzeby żywieniowe dietę.